ZAVEDENÍ POVINNÉ OCHRANY DÝCHACÍCH CEST

 Rubrika Důležité informace

Kvůli zhoršující se epidemiologické situaci se z rozhodnutí orgánů státní správy zavádí od 10. 9. 2020 povinné nošení ochranných prostředků dýchacích cest (roušek, respirátorů) ve všech prostorách školy. Žádáme všechny žáky a jejich zákonné zástupce, aby toto rozhodnutí akceptovali. Žáci, kteří nebudou při příchodu do školy vybaveni těmito ochrannými prostředky, nebudou vpuštěni do budovy školy. Zároveň žádám všechny zákonné zástupce, aby vybavili žáka na den minimálně dvěma ochrannými prostředky dýchacích cest (roušky, respirátory). Další detaily a s nimi související opatření budou upřesněny v nejbližších dnech.

Děkuji za pochopení

V Jincích 9. 9. 2020

 

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.

ředitel ZŠ a MŠ Jince

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání