Zájmové kroužky pod školním klubem

!!! Kroužky školního klubu se v nejbližších týdnech vzhledem k epidemické situaci otevírat nebudou. Kroužky záměrně nejsou zveřejněny a aktualizovány na webových stránkách, probíhá pouze interní a předběžná nabídka ve škole (pro případ otevření kroužků od data, které škola sama stanoví).

Kroužky probíhají převážně v odpoledních hodinách po vyučování a nabízí širokou škálu možností vyžití pro naše žáky. V tomto školním roce nabízí školní klub kroužky uvedené níže. Kroužky jsou pro letošní školní rok bezúplatné.

Přihláška do školního klubu – zájmové kroužky

Pravidla účasti na kroužcích školního klubu

Klubovna školního klubu:          Pondělí – Čtvrtek (13:00-15:00), pátek (12:00-15:00)

Kroužek Den Čas Vedoucí kroužku
Pěvecký sbor
Cvičení z ČJ (9. roč.)
Míčové hry
Zdravotnický kroužek
Florbal (6. – 9.třída)
Ranní cvičení
Logopedie MŠ
Logopedie ZŠ
Keramika pokročilí
Keramika 1. třída
Cvičení z MAT
Vaření
Včelařský kroužek

Kroužek se otevírá při min. počtu 8 žáků. Přihlášky odevzdávejte vedoucím kroužků. Datum zahájení kroužku bude od října školního roku. Kroužky jsou bezúplatné.

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.