Vítejte na našich stránkách

Základní škola a Mateřská škola Jince

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, zápis do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 proběhne ve čtvrtek 16. dubna 2020 od 13:00 do 17:00 v přízemí hlavní budovy ZŠ Jince (třídy 2., 4., 3. B a 1. A). Vyučování I. stupně bude končit v 11:40 a II. stupně v 12:20 (odpolední výuka včetně školního klubu a kroužků odpadá). Školní […]

Doprava před školou

Vážení rodiče, obracíme se na ty z vás, kteří své děti vozíte do školy autem nebo pro ně po vyučování zajíždíte. Dopravní situace před školou se stává téměř neúnosnou a život ohrožující. Nepřehledné množství automobilů, zvláště v ranní špičce, je velmi nebezpečné pro děti vystupující z aut. Není výjimkou, že řidiči zastaví na přechodu a dokonce […]

POKYNY PRO ÚČASTNÍKY LYŽAŘSKÉHO KURZU 2020 – INFORMACE K ODJEZDU, DOPORUČENÝ SEZNAM VĚCÍ

Pokyny pro účastníky lyžařského výchovně výcvikového zájezdu ZŠ a MŠ Jince Místo konání: Benecko, Hotel Sůva Termín konání: 1. 3. – 8. 3. 2020 Odjezd: 1. 3. v 8.00 hod. z náměstí 1. máje – u Ešky (v 7.40 hod. sraz!!!) Příjezd: 8. 3. cca ve 12:00 hod. opět na náměstí 1. máje   Co s […]

Okresní kolo ve vybíjené

V úterý 19. února 2020 se děti ze čtvrté a páté třídy zúčastnily okresního kola ve vybíjené. Děti bojovaly statečně, ale nakonec bohužel ze skupiny nepostoupily. Přesto si zaslouží pochvalu za sportovní výkon. Naší školu tentokrát reprezentovali : 5. třída: Růta M., Zvolánek M., Veselý M., Ortman J., Hrdličková A. a Mandíková L. 4.třída: Vlach […]

Fotosoutěž „Střípky české přírody“

Soutěž byla vyhlášena pro žáky 4. – 9. třídy. Žáci od září do února fotili a pozorovali přírodu (živočichy, krajinu, rostliny a houby). Povedené snímky přihlásili do soutěže. V každé kategorii byly vyhlášeny 3 nejlepší fotografie. živočichové: 1. Šimpachová A. , 2. Šimpachová A. , 3. Moravcová K. krajina: 1. Šimpachová A. , 2. Mandák […]

Překážkový běh

V rámci celoškolní soutěže tříd se dne 19. 2. 2020  v tělocvičně základní školy konal již 3. ročník překážkového běhu. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – v 1. kategorii soutěžila 1., 2. a 3. třída, v 2. kategorii změřily své síly děti ze 4., 5. a 6. třídy. V 1. kategorii zvítězil Dominik Šubrt s časem […]

Školní kolo biologické olympiády

V lednu 2020 proběhlo na naší škole školní kolo biologické olympiády kategorie C (8. a 9. třída) a kategorie D (6. a 7. třída). Žáci absolvovali teoretický test, poznávačku rostlin a živočichů a praktický úkol. Postupující do okresního kola ještě čeká vypracování vstupního úkolu, kdy mnohdy pracují v terénu. Žáci postupující do okresního kola: Kategorie C Schambergerová […]

Školní Masopustní průvod projde Jincemi

Tak jako vloni i letos Jincemi projde náš školní MASOPUSTNÍ PRŮVOD a to v úterý 25. února 2020! Poté, co si mluvčí všech maškar, pan Strakatý, vyprosí od ředitele naší školy povolení k maškarnímu reji, vydá se v 15 hodin průvod od školy Slavíkovou ulicí směrem k sokolovně a odtud potom ke Společenskému centru Josefa Slavíka. Zde proběhne tradiční […]

Vánoční laťka

Poslední týden před Vánocemi jsme v rámci celoroční školní soutěže tříd uspořádali 1. ročník Vánoční laťky, soutěže ve skoku vysokém. Ve dvou odpolednech se do atletického klání pustilo celkem 70 dětí. Velkou odvahu a soutěživost předvedli hlavně ti nejmenší, prvňáčci, z kterých se určitě stanou v příštích letech skvělí skokané. Předvedlo se jich celkem 19, tak doufejme, že […]

BRUSLENÍ (1.- 4.ročník)

Ve čtvrtek 27. února se žáci 1.- 4.ročníku zúčastní bruslení se svými třídními učitelkami.

Zobrazit více »
Příbram,

LYŽAŘSKÝ KURZ

V období od 1.března do 8.března 2020 se uskuteční lyžařský výcvikový kurz, který bude letos probíhat na Benecku. Odjezd je v neděli 1.března v 8:00 hod. z náměstí 1.máje (sraz v 7:40). Návrat v neděli 8.března je naplánován cca ve 12:00 hod.

Zobrazit více »

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2019/2020

Vážení rodiče, zápis do 1. tříd pro školní rok 2020/2021 proběhne ve čtvrtek 16. dubna 2020 od 13:00 do 17:00 v přízemí hlavní budovy ZŠ Jince (třídy 2., 4., 3. B a 1. A). Vyučování I. stupně bude končit v 11:40 a II. stupně v 12:20 (odpolední výuka včetně školního klubu a kroužků odpadá). Školní […]

Zobrazit více »
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání