Vítejte na našich stránkách

Základní škola a Mateřská škola Jince

Dočasná změna platby stravného a vyzvedávání obědů ve školní jídelně ZŠ

Vážení rodiče, vážení strávníci, z důvodu rekonstrukce školy – vestavby půdních učeben – bude dočasná změna platby a vyzvedávání obědů od 28. 5. 2019 do odvolání.   Platba v hotovosti – poslední 2 dny v měsíci na následující měsíc. Rodiče a cizí strávníci v době od 6:30 do 11:00 hod. vstup hlavním vchodem do školy (přes vnitřní […]

Jinecké slavnosti 2019 – program ZŠ a MŠ Jince

Jak jistě všichni víte,  k příležitosti 100 let od založení měšťanské školy v Jincích, se naše škola 15. června účastní Jineckých slavností. A není to poprvé. Učitelé a žáci si na slavnosti v minulosti společně připravovali tvořivé dílničky pro děti a výstavu žákovských výrobků. Pro letošní rok jsme se rozhodli spolupráci pedagogů a dětí prohloubit, […]

Rozhodnutí ředitele o přijetí do 1. tříd pro školní rok 2019/2020

Vážení rodiče, zde naleznete seznam dětí (přidělené kódy), které byly přijaty k základnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020.   Kódy přijatých dětí:                                                                         Kódy přijatých dětí: AKE                                                                                                  TKR HDO                                                                                                 XPN EUZ                                                                                                  XLL KDS                                                                                                  WWA LEP                                                                                                   ZIZ FNW                                                                                                 SROT AKQ                                                                                                 KRUH BKR                                                                                                  HORX PGH                        […]

Školní výlet tříd 1. A a 1. B

Školní výlet tříd 1. A a 1. B V polovině května se prvňáci vydali na třídenní výlet do rekreačního střediska u řeky Berounky ve Šlovicích. I přes nepříznivé počasí si výlet moc užili. Prozkoumali přilehlé okolí, užili si her na místním hřišti, vyzdobili příjezdovou cestu svými kresbami a vydali se na pěší túru kolem Berounky do […]

Úspěchy žáků ZŠ Jince v BIOLOGICKÉ A ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDĚ

Úspěchy žáků ZŠ Jince v BIOLOGICKÉ A ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDĚ Žáci naší školy se dlouhodobě každým rokem účastní obou těchto olympiád. Nejprve absolvují školní kolo a podle dosažených úspěchů vybraní žáci postupují do okresního kola, které se koná na Příbrami. Biologická olympiáda se skládá z pěti částí: teoretická část – vědomostní test praktické poznávání rostlin praktické poznávání živočichů […]

Třídní výlet (5., 6. A, 7. třída)

V úterý 21. 5. se uskutečnil společný výlet tříd pod heslem „Aktivní a zážitkový výlet“. Třídy se vypravily autobusem do sportovního centra Sleťák v Kladně. Děti byly rozděleny do 3 skupin záměrně věkově nesourodých. První skupina po náležitém poučení a přípravě zdolávala výškovou lezeckou dráhu, jiné děti jezdily na kolečkových bruslích a další žáci se věnovali dovednostním […]

Sportovní soutěže (projekt Šablony II. – Škola základ života)

V úterý 21.5.2019 proběhly na naší škole v rámci celoškolní soutěže tříd sportovní hry pro 1.stupeň ZŠ. Hry byly zaměřeny na rychlost, vytrvalost a přesnost. Děti absolvovaly překážkovou dráhu složenou z laviček, kladiny, švédské bedny, žebřin a žíněnek. Největší úspěch měly ale obyčejné pytle na skákání. Děti soutěžily ve dvou kategoriích . V I. kategorii závodily třídy 1.A, […]

Jak se žije jinde? (Šablony II. – Škola základ života)

Jak se žije jinde? Jak se žije jinde? To je název jazykového projektu, který vznikl v rámci Šablony II. – Škola základ života. V pondělí 20. května žáci 7. – 9. tříd, navštěvující ruský jazyk, a také žáci nižších tříd, kteří navštěvují klub ruského jazyka, měli možnost se blíže seznámit s kulturou a životem v Rusku. Na začátku […]

Český den proti rakovině 2019

15. květen byl ve znamení Českého dne proti rakovině. Konal se již 23. ročník celonárodní veřejné sbírky. I letos se do ní aktivně zapojila naše škola. Žákyně z 2. stupně se ke sbírce postavily zodpovědně, nabízely možnost přispět na výzkum proti rakovině. Tentokrát akce cílila na boj proti rakovině plic. Za příspěvek od 20 korun […]

Ředitelské volno

Ředitel školy podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje z organizačních a provozních důvodů pro celou ZŠ ředitelské volno na pondělí 27. 5. 2019. Jídelna ZŠ a školní družina budou rovněž mimo provoz. Děkujeme za pochopení.     Mgr. Petr Brychta, Ph. D. […]

Zobrazit více »

Jinecký kros

V sobotu 8. června se uskuteční Jinecký kros, podrobné informace naleznete v odkazu níže.   Jinecký kros 2019   Organizátor: Mgr. Ivana Chocholová

Zobrazit více »

Jinecké slavnosti 2019 – program ZŠ a MŠ Jince

Jak jistě všichni víte,  k příležitosti 100 let od založení měšťanské školy v Jincích, se naše škola 15. června účastní Jineckých slavností. A není to poprvé. Učitelé a žáci si na slavnosti v minulosti společně připravovali tvořivé dílničky pro děti a výstavu žákovských výrobků. Pro letošní rok jsme se rozhodli spolupráci pedagogů a dětí prohloubit, […]

Zobrazit více »

Atletický den

Atletický den, pro žáky ZŠ Jince. Atletické disciplíny budou zařazeny dle aktuálních možností a přírodních podmínek. Bližší informace budou doplněny.   Organizuje: Mgr. Ivana Chocholová

Zobrazit více »

Celoškolní soutěž

Žáci 8. třídy připravují celoškolní soutěž, která bude během středy 26.6.2019 probíhat v prostorách tělocvičny ZŠ.

Zobrazit více »

Sportovní turnaj pro žáky II. stupně

Ve čtvrtek 27.6. 2019 proběhnou v tělocvičně ZŠ dva turnaje ve sportovních hrách (fotbal, přehazovaná).    

Zobrazit více »
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání