Vítejte na našich stránkách

Základní škola a Mateřská škola Jince

Cvičení z českého jazyka a matematiky pro 9. ročník

Od listopadu 2018 budou otevřeny dva nové kroužky prioritně pro 9. ročník, které budou koncipovány jako příprava na přijímací zkoušky. Paní učitelka Jitka Šmejkalová povede cvičení z českého jazyka a paní učitelka Jana Lysá povede cvičení z matematiky. Žáci se mohou hlásit do naplnění maximální kapacity, kterou určí vyučující. Cvičení se bude konat 1* týdně […]

Pozor! Platba inkasa jídelnám v jiném termínu

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se mění typ způsobu platby inkasa, bude platba za měsíc září 2018 inkasována v jiný termín, který bude dodatečně oznámen. Žádám rodiče, aby ponechali na svém účtu: pro ZŠ ŠJ částku 600 Kč resp. částku 1.000 Kč pro MŠ ŠJ. Předem děkuji,   s pozdravem Iveta Špalková.

Den plný objevů

Den plný objevů Žáci 9. třídy se spolu s jinými školami z okolí zúčastnili ve čtvrtek 4. 10. 2018 v rámci vzdělávání k volbě povolání akce „Den plný objevů“, kterou pořádá SOŠ a SOU Hořovice. Seznámili se zde s učebnami a odbornými dílnami, které se nacházejí v nedaleké Tlustici, mohli si vyzkoušet vyrobit drobné výrobky a podívat se, jaké vybavení škola […]

MĚSÍC ZÁŘÍ A ŘÍJEN S PŘÍRODOU

Na začátku školního roku proběhlo seznamování nových žáků s novým prostředím, s řádem a zvyklostmi školní družiny. Práce v prvních týdnech nového školního roku je pro všechny trochu náročnější, a tak jsme se museli všichni společně snažit, aby se vše zaběhlo co nejrychleji a mohlo fungovat bez problémů. Pak už se všichni pustili do práce, loučili se s létem […]

TURNAJ JINECKÝCH NADĚJÍ A PŘEBOR ZÁKLADNÍ ŠKOLY JINCE V ŠACHU

Pionýrská skupina  Jince, Základní škola a Mateřská škola Jince a další spolupořadatelé srdečně zvou na   ročník TURNAJE JINECKÝCH NADĚJÍ a ročník PŘEBORU ZÁKLADNÍ ŠKOLY JINCE   O PUTOVNÍ POHÁR KR KČP  V ŠACHU   Termín:                   sobota 3. listopadu 2018,        prezence: 8.00 – 8.30 hodin   Místo:                    Základní škola Jince – jídelna v přízemí školy […]

Florbal – starší děti

  Ve čtvrtek 11. 10. 2018 hostila ZŠ Školní 14 základních škol okresu Příbram. Pro jinecké reprezentanty, ve složení Martin Růta, Matěj Sedláček,  Filip Majer, Michal Škroud, Vojtěch Horký, Vojtěch Kolomazník, Jindřiška Bašíková a Markéta Vejrová, nebyl start se žáky 2. ZŠ Dobříš příliš zdařilý. Jen díky skvělému výkonu gólmana (F. Majer) jsme si z prvního […]

Sedmá třída na Vítkově

Od začátku školního roku se žáci v hodinách občanské výchovy i společenskovědního semináře seznamovali s tzv. osmičkovými roky – tedy důležitými mezníky našich dějin v letech končících na osmičku. Vyvrcholením tohoto tématu byla exkurze do Prahy na Vítkov. Obdivovali jsme tu třetí největší jezdeckou sochu světa od B. Kafky, funkcionalistickou stavbu památníku od architekta J. […]

RADOST I PRO SVĚTLUŠKY

Tak jako již každoročně i letos 12. září proběhla v naší škole i obci sbírka na podporu nevidomých. Naše Světlušky pod vedením Mgr. Olgy Pospíšilové se snažily akcí rozsvítit trochu naděje i pro ty, kteří to opravdu potřebují. Světlušky se zúčastnily i doprovodné akce, fotosoutěže. Skupiny se měly originálně představit na společné fotografii. Jsme všichni moc […]

Čtveráci s Pavlem Šporclem

Čtveráci s Pavlem Šporclem 9. 10. v 10:45 v kostele sv. Šimona a Judy v Dušní ulici. Žáci 8. a 9. třídy (a někteří i ze 7. třídy) měli to štěstí, že se jim podařilo dostat na výchovný koncert významného současného českého houslisty Pavla Šporcla. Snažili jsme se na jeho koncert dostat už vloni, ale všechny termíny jsou vždy […]

Akce a události

There are no upcoming events at this time.
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání