Vítejte na našich stránkách

Základní škola a Mateřská škola Jince

Mezinárodní kuchyně ve školní jídelně – tematické týdny

Vážení rodiče, chtěli bychom Vás a Vaše děti jako strávníky školní jídelny informovat o inovaci nabídky našeho jídelníčku. Každý první celý týden v měsíci budeme nabízet ochutnávku mezinárodní kuchyně. Pokud bude mít vaše dítě o dané jídlo zájem, zvolí si v uvedeném týdnu oběd č. 2. V tradičních cizích kuchyních je spousta vhodných a zdravých jídel různých chutí […]

Nové telefonní kontakty na učitele

Vážení rodiče, pro zjednodušení Vaší komunikace s pedagogy jsme zavedli nová telefonní čísla na jednotlivé kabinety (kontakty jsou na webu v sekci o škole – pedagogický sbor). Pro dostupnost pedagogů využívejte především dobu před výukou (7:40-7:55), přestávky mezi vyučovacími hodinami a dobu po vyučování od 12:35 nebo od 13:30. Pokud se Vám nepodaří telefonicky kontaktovat učitele, neváhejte […]

Dočasně pouze jeden druh hlavního jídla ve školní jídelně ZŠ

Vážení rodiče, z technických důvodů (oprava konvektomatu) bude dočasně ve školní jídelně pouze jeden druh hlavního jídla . Špalková Iveta vedoucí ŠJ ZŠ

Hornický Mikuláš a návštěva galerie Františka Drtikola

Dne 6. 12. jede 3.A a 2. třída do Příbrami, kde navštíví výstavu ilustrací, dekorací, loutek a rekvizit k pohádce Fimfárum podle knihy Jana Wericha. Výstava se koná v galerii Františka Drtikola. Další zastávkou bude Hornický Mikuláš v prostorách dolu Marie. V prostředí Mariánské štoly se děti seznámí s hornickými tradicemi, vládcem podzemí Permonem, malými […]

Vánoční jarmark ve škole

Stalo se již tradicí, že v adventní době přivítají naši žáci své rodiče, prarodiče i další naše příznivce na vánočním jarmarku v budově školy. Tak tomu bude i v letošním roce. Jarmark se uskuteční 10. prosince 2018 od 13.00 hodin. Už nyní jsme v pilných přípravách. Vymýšlíme, připravujeme, ladíme podrobnosti. Hlavní centrum stánků bude opět v prostorách školní  jídelny. Najdete […]

Výukový program ve městě Kladně

Dne 20. listopadu 2018 absolvovali žáci 8. a 9. třídy se svými učitelkami výukový program ve městě Kladno v podobě exkurze ve Středočeské vědecké knihovně a návštěvě divadelního představení v Městském divadle. Program začal v knihovně, v níž si žáci nejprve prohlédli sklad knih, kde je zaujaly skladovací boxy ovládané kulatými madly a knihy uložené podle čísel (SVK obsahuje […]

Turnaj jineckých šachových nadějí – postup do krajského kola

Mladší žáci ZŠ Jince obsadili 3. místo, straší žáci byli druzí a postoupili do krajského kola, které se bude konat 13. prosince v Neratovicích. Gratulujeme!

BURZA BRUSLÍ 19.-23.11.2018

Ve škole se již tradičně uskuteční burza bruslí. Nepotřebné brusle mohou děti i rodiče nosit k prodeji v pondělí a v úterý od 7.30h do kabinetu 1. stupně. Je potřeba k bruslím přidat lístek se jménem, velikostí a cenou bruslí. Ve středu až v pátek bude prodej bruslí – před a po vyučování, před a po třídních schůzkách. Seznam bruslí […]

Vyhodnocení soutěže KAŠTANOBRANÍ

Po celé září a říjen sbíraly děti (a jejich rodiče a prarodiče…) kaštany a žaludy. Celkem bylo vybráno 5 797 kg plodů, které si odvezl pan hajný na přikrmování zvěře v zimě. Všichni žáci – sběrači dostali cenu podle umístění v soutěži – od hodnotné knihy až po pastelky. Dále jednotlivci i třídy získali body do […]

Akce a události

There are no upcoming events at this time.
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání