Načítám Akce

• akce již proběhla.

TURNAJ JINECKÝCH NADĚJÍ A PŘEBOR ZÁKLADNÍ ŠKOLY JINCE V ŠACHU

3.11.2018

Pionýrská skupina  Jince, Základní škola a Mateřská škola Jince a další spolupořadatelé srdečně zvou na 26. ročník TURNAJE JINECKÝCH NADĚJÍ a 22. ročník PŘEBORU ZÁKLADNÍ ŠKOLY JINCE O PUTOVNÍ POHÁR KR KČP  V ŠACHU

Termín:                   sobota 3. listopadu 2018,        prezence8.00 – 8.30 hodin

Místo:                    Základní škola Jince – jídelna v přízemí školy

Závěr:                    předpokládaný kolem 16. hodiny

Přihlášky:                    skupiny do 31. 10. na adresu:  Miroslav Maršálek, 26223 – Jince 217, tel: 702 067 510,                            e-mail: miroslav.marsalek@volny.cz

Právo účasti:               hráči narození v roce 2002 a ml.

Systém hry:                 Jeden turnaj švýcarským systémem, vyhodnocení samostatně pro hráče bez VT do 10 let (Turnaj nadějí) a ostatní (Otevřený přebor ZŠ a MŠ Jince).

Postupy:                      Nejméně 4 mladší (1. -5. ročník) a nejméně 4 starší (6. – 9.) žáci ZŠ Jince postupují do regionálního kola přeboru škol (již v listopadu 2018).

Vzít s sebou:               přezuvky, šachovou soupravu na každého lichého hráče.

Občerstvení:               není zajištěno

Startovné:                   není, díky finanční podpoře městyse Jince, Pionýra a MŠMT.

Ceny:                          ceny pro všechny předem přihlášené hráče, diplomy, medaile a poháry pro nejlepší.

Těšíme se na Vaši účast.

Za pořadatele:

Miroslav Maršálek, v. r.          Mgr. Petr Brychta, Ph.D.,

vedoucí PS Jince                            ředitel ZŠ a MŠ Jince

Tento turnaj ZK Krajského přeboru žáků 2018-19 regionu Příbram bude zaslán k zápočtu na rapid ELO.

Datum:
3.11.2018