Odevzdání učebnic, vyzvednutí věcí ze skříněk, předání vysvědčení

 Rubrika Důležité informace, Z naší školy

Vážení rodiče,

odevzdání učebnic a vyzvedání věcí z šatních skříněk je v kompetenci třídního učitele, který se bude řídit interním harmonogramem výběru učebnic. Třídní učitel Vás,, případně žáky, bude předem informovat o termínu.

Vysvědčení se bude vydávat v průběhu dopoledne v úterý dne 30. června. O času předávání vysvědčení bude svoji třídu informovat třídní učitel. Pokud se žák nedostaví k předávání vysvědčení, domluví se rodič či žák osobně s třídním učitelem na způsobu a času předání vysvědčení.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání