Přihláška žáka II. stupně k prezenčním konzultacím

 Rubrika Důležité informace, Z naší školy

Vážení rodiče,

pokud máte zájem o konzultace vašich dětí na II. stupni ZŠ Jince do konce školního roku 2019/2020 je nutné vyplnit a odevzdat 2 podepsané dokumenty. V odkazech níže naleznete přihlášku se základními informacemi a čestné prohlášení.  Dokumenty je nutné odevzdat třídnímu učiteli dle jeho instrukcí, bude Vás kontaktovat. Další informace týkající se organizace a režimu konzultační skupiny vašeho dítěte Vám poskytne třídní učitel.

 

PŘIHLÁŠKA ŽÁKA II. STUPNĚ

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

 

S pozdravem

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání