Přihláška žáka I. stupně k docházce do ZŠ Jince od 25. 5. 2020

 Rubrika Důležité informace

Vážení rodiče,

pokud máte zájem o vzdělávání vašich dětí na I. stupni ZŠ Jince do konce školního roku 2019/2020 je nutné vyplnit a odevzdat 2 podepsané dokumenty. V odkazech níže naleznete přihlášku se základními informacemi a čestné prohlášení.  Dokumenty je nutné odevzdat třídnímu učiteli dle jeho instrukcí, bude Vás informovat. Další informace týkající se organizace a režimu studijní skupiny vašeho dítěte Vám poskytne třídní učitel v příštím týdnu tj. od 18.-22.5.2020.

S pozdravem

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.

 

Přihláška žáka I. stupně k docházce do ZŠ Jince od 25. 5. 2020

Čestné prohlášení

 

 

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání