Přihlášení žáka 9. ročníku k docházce do ZŠ Jince od 11. 5. 2020

 Rubrika Důležité informace

Vážení zákonní zástupci,

níže se nachází odkazy na dokumenty, které je nutné vyplnit, pokud máte zájem o prezenční vzdělávání žáků 9. třídy zaměřené na přípravu k přijímacím zkouškám. Vzdělávání se uskuteční v době od 11.5.2020. Přihlášku spolu s nezbytnou dokumentací je nutné podat 7.5.2020 od 10.00 do 17.00 ve vestibulu u šaten ZŠ. Distanční vzdělávání žáků všech ročníků ZŠ (včetně 9. ročníku) probíhá i nadále stejným způsobem jako doposud.

Přihláška žáka 9. ročníku k docházce do ZŠ Jince od 11. 5. 2020

Čestné prohlášení

 

Mgr. Petr Brychta, Ph.D

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání