Zápis do 1. tříd pro školní rok 2020/2021

 Rubrika Z naší školy

Vážení rodiče,

zápis do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 proběhne ve čtvrtek 16. dubna 2020 od 13:00 do 17:00 v přízemí hlavní budovy ZŠ Jince (třídy 2., 4., 3. B a 1. A). Vyučování I. stupně bude končit v 11:40 a II. stupně v 12:20 (odpolední výuka včetně školního klubu a kroužků odpadá). Školní družina bude v provozu beze změn.

S sebou k zápisu: rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce.

Zákonný zástupce, který bude žádat o odklad školní docházky pro své dítě, se rovněž dostaví k zápisu a doloží tyto 3 dokumenty: žádost o odklad povinné školní docházky, potvrzení od lékaře, zprávu z pedagogicko-psychologické poradny.

 

Cesta k podrobným informacím: Hlavní stránka školy – sekce Pro Rodiče – podsekce Zápis do 1.tříd

Zápis do 1. ročníku

 

S pozdravem

Mgr. Petr Brychta, Ph.D.

 

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání