Doprava před školou

 Rubrika Důležité informace

Vážení rodiče,

obracíme se na ty z vás, kteří své děti vozíte do školy autem nebo pro ně po vyučování zajíždíte.

Dopravní situace před školou se stává téměř neúnosnou a život ohrožující. Nepřehledné množství automobilů, zvláště v ranní špičce, je velmi nebezpečné pro děti vystupující z aut. Není výjimkou, že řidiči zastaví na přechodu a dokonce z auta odejdou, jiní parkují v protisměru nebo nechávají své děti vystoupit do vozovky. Odstrašujícím případem jsou „ustřelené“ otevřené dveře auta vystupujícího řidiče před naší školou, které zachytilo projíždějící vozidlo.

Žádáme vás proto velice naléhavě, abyste zastavovali na parkovišti nad školou nebo alespoň v úrovni domu s květinářstvím, kde je silnice širší a tím bezpečnější. Věříme, že těch pár kroků navíc neublíží ani vám, ani vašim dětem.

Situaci před školou budeme i nadále sledovat. Doufáme, že ani vám není bezpečnost vašich dětí lhostejná a budete naši výzvu respektovat. Apelujeme i na vaši ohleduplnost vůči druhým a na dodržování pravidel silničního provozu.

 

Děkujeme za součinnost

Školská rada ve spolupráci s ředitelem

ZŠ a MŠ Jince Mgr. Petrem Brychtou, Ph. D.

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání