Vánoční laťka

 Rubrika Z naší školy

Poslední týden před Vánocemi jsme v rámci celoroční školní soutěže tříd uspořádali 1. ročník Vánoční laťky, soutěže ve skoku vysokém. Ve dvou odpolednech se do atletického klání pustilo celkem 70 dětí.

Velkou odvahu a soutěživost předvedli hlavně ti nejmenší, prvňáčci, z kterých se určitě stanou v příštích letech skvělí skokané. Předvedlo se jich celkem 19, tak doufejme, že jim sportovní chuť a elán dlouho vydrží.

V tělocvičně nechyběli ani fandové, kteří se postarali o správnou atmosféru. K vidění byly nůžky, flopy, ale i velmi osobité styly. O největší senzaci se zasloužil deváťák Matěj Hubrt, který překonal výšku 168 cm. Další obdivuhodný výkon předvedl teprve žák druhé třídy Dominik Schubert, který si hravě poradil s výškou 118 cm. Ve stínu nezůstal ani Jakub Majer ze čtvrté třídy (120 cm) a Martin Růta z páté třídy (130 cm). Z dívek si dobře vedly Marie Vejrová (3. tř. – 110 cm), Radka Lemberková (7. tř. – 125 cm) či Barbora Pechlátová (8. tř.), Viktorie Mandáková a Sabina Hůlová, které si poradily se 130 cm.

Všem žákům děkujeme za účast v soutěži a těšíme se za rok!

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání