Vánoční výtvarné odpoledne ve školní družině

 Rubrika Z naší školy

V sobotu, 23.11.2019 se ve školní družině uskutečnilo vánoční výtvarné odpoledne, na které byly srdečně zvány nejenom děti, ale také jejich rodiče. Tentokrát jsme dětem nepomáhaly my, paní vychovatelky, ale pracovali s nimi jejich maminky a tatínkové. Během tvořivého odpoledne nám pěknou atmosféru dokreslovaly koledy, děti i rodiče si pochutnali mezi malováním na sladkém občerstvení a všichni si společně povídali. Bylo to velmi příjemně strávené odpoledne.

Děkujeme všem, kteří si udělali čas, přišli tvořit společně s dětmi a alespoň na chvíli se vrátili zpátky do školních lavic.

Přejeme krásné a především klidné prožití Vánoc a v novém roce mnoho štěstí, zdraví a úspěchů.

 

kolektiv vychovatelek

 

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání