Okrskové kolo v minifotbale

 Rubrika Z naší školy

Dne 9. října 2019 se družstvo našich starších žáků zúčastnilo okrskového kola v minifotbale. Na umělé trávě fotbalového hřiště 1. FK Příbram se nám dařilo se střídavými úspěchy. Nejprve jsme ve skupině „A“ podlehli pořádající ZŠ Březové Hory, jejíž družstvo bylo prošpikováno fotbalisty hrajícími prvoligové žákovské soutěže, vysoko     0 : 6. Druhá prohra 1 : 4 se ZŠ Školní již nebyla tak výrazná. Po zlepšeném kolektivním výkonu se nám podařilo zvítězit v následujících dvou duelech, se ZŠ Bratří Čapků  4 : 0 a ZŠ Březnice 4 : 2. Díky těmto dvěma vítězstvím jsme obsadili celkové třetí místo ve skupině. Výraznou oporou týmu byl žák 9. třídy Matěj Hubrt, který zatížil konta soupeřů 5 vstřelenými brankami.

Chtěl bych poděkovat všem členům družstva za reprezentaci školy.

 

Miroslav Včelař

trenér týmu

Poslední články
Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání