NÁVŠTĚVA ZOOLOGICKÉ ZAHRADY

 Rubrika Z naší školy

Dva měsíce prázdnin utekly jako voda, a tak jsme se 1. září všichni sešli, plní elánu a s chutí do nového školního roku. Každý z nás se těšil na něco jiného. Prvňáčky čekalo nové dobrodružství ve škole, zatímco žáci 9. třídy měli před sebou poslední společně strávený rok. No a 13 žáků naší základní školy, kteří se nejaktivněji zapojili do loňské celoroční školní soutěže, se těšilo na svou slíbenou odměnu. Tou byl výlet do Zoologické zahrady v Plzni, který se uskutečnil ve středu 4. září 2019.

Do Zoologické zahrady jsme vyrazili společně mikrobusem a i díky panu řidiči nám cesta utekla raz – dva. Počasí nám přálo, po celou dobu našeho výletu nás provázelo sluníčko. Mohli jsme tak vidět spoustu zvířat i se svými mláďaty a také jsme se pokochali Botanickou zahradou. V další části jsme si prohlédli, jak to vypadá a chodí na statku a popovídali si společně o tom, jak se vyrábí mléčné výrobky (např. tvaroh nebo mléko). Viděli jsme nejen hospodářská zvířata, ale také stroje, se kterými lidé dříve pracovali. Po náročném programu nás čekal zasloužený odpočinek na zdejším hřišti, kde jsme si zahráli hry a vyzkoušeli různé prolézačky. Kromě toho jsme si také vychutnali výbornou zmrzlinu. Na závěr si děti měli možnost zakoupit malé suvenýry. Nadšení a plní dojmů jsme se rozloučili s plzeňskou zoologickou zahradou a budeme se těšit na naší budoucí návštěvu.

Dětem se výlet velice líbil a všichni doufáme, že pro ně bude tato odměna skvělou motivací do další celoroční školní soutěže.

Autor: Mgr. Myroslava Feshchak

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání