Krajské kolo zdravotnické soutěže

 Rubrika Z naší školy

Krajské kolo zdravotnické soutěže:

V pátek 31.5.ráno se sešla před školou soutěžní hlídka ve složení: René Kenardžiev, Andrea Kubíková, Radka Lemberková, Richard Policar, Michaela Petrová a Simona Vejrová.  A proč? Odjeli jsme na krajské kolo soutěže Mladých zdravotníků do Mladé Boleslavi. Dopravu zajistil OÚ Jince.

Soutěžilo se v ošetřování zranění způsobených při autonehodě, opilství, popáleniny u ohně, pokousání psem, člověk v šoku, obvazová technika atd. Žáci prokázali výborné znalosti a dovednosti také v doplňkových disciplínách jako střelba z policejní zbraně, znalosti anatomie, obsluha mobilu s aplikací Záchranka, práce s defibrilátorem apod. Po dokončení soutěže následovala příjemná oddychová část – návštěva Aquaparku Mladá Boleslav. Potom zbývalo jen vyhlášení výsledků: hlídka obsadila pěkné 6. místo. Výkon soutěžících ocenil ředitel ZŠ a starosta OÚ Jince.

 

Organizátor: Mgr. Jitka Pilíková

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání