Třídní výlet (5., 6. A, 7. třída)

 Rubrika Z naší školy

V úterý 21. 5. se uskutečnil společný výlet tříd pod heslem „Aktivní a zážitkový výlet“. Třídy se vypravily autobusem do sportovního centra Sleťák v Kladně.

Děti byly rozděleny do 3 skupin záměrně věkově nesourodých. První skupina po náležitém poučení a přípravě zdolávala výškovou lezeckou dráhu, jiné děti jezdily na kolečkových bruslích a další žáci se věnovali dovednostním hrám, trénovali rovnováhu nebo odpočívali. Po zdolání úkolů se skupiny vyměnily.

Věkově promísené skupiny se nám osvědčily,starší a vyšší děti pomáhaly mladším a menším, jedni potřebovali pomoc druhých, ti jim pak rádi poděkovali. Zvláště lezecká dráha byla fyzicky i psychicky náročná. Mnozí zde zvítězili sami nad sebou a dokázali si, že když se o něco opravdu snaží, dá se to uskutečnit. V době odpočinku mizely dokonce i mobily a děti si společně povídaly.

V druhé části výletu jsme přešli do trampolínového areálu, kde nás čekalo několik druhů trampolín a minihřiště s umělým trávníkem.Každý si zde našel aktivity dle svého zájmu.

Do Jinec celá výprava dorazila časově dle předpokladu. Podle odezvy žáků soudíme, že měli spoustu zážitků a určitě bylo co doma vypravovat.

 

Za doprovázející třídní učitelky napsala Mgr. Olga Pospíšilová

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání