Soutěž Mladých zdravotníků

 Rubrika Z naší školy

Dne 13.5 2019 se konalo v Příbrami oblastní kolo soutěže Mladých zdravotníků. Bylo připraveno několik  soutěžních stanovišť:  stanoviště s namaskovanými poraněními, stanoviště s obvazovou technikou a  stanoviště s transportem raněného, zdravotní test, dopravní test, léčivé rostliny aj.

Zdravotnická hlídka ZŠ Jince zúročila přípravu v rámci zdravotnického kroužku školního klubu a obsadila výborné 1. místo! Soutěže se zúčastnili žáci ve složení: Richard Policar, Andrea Kubíková, Michaela Petrová, René Kenardžiev, Radka Lemberková.  Všem soutěžícím blahopřejeme a budeme držet palce v kole krajském!

Organizátor: Mgr. Jitka Pilíková

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání