Jinecké slavnosti 2019 – program ZŠ a MŠ Jince

 Rubrika Důležité informace, Z naší školy

Jak jistě všichni víte,  k příležitosti 100 let od založení měšťanské školy v Jincích, se naše škola 15. června účastní Jineckých slavností. A není to poprvé. Učitelé a žáci si na slavnosti v minulosti společně připravovali tvořivé dílničky pro děti a výstavu žákovských výrobků.

Pro letošní rok jsme se rozhodli spolupráci pedagogů a dětí prohloubit, a proto si pro Vás připravujeme téměř dvě hodiny nabité akcí, zpěvem, tancem a netradiční módou.

V programu  vystoupí žáci obou stupňů naší školy (děti z MŠ budou mít krátké vystoupení od 13:15 do 13:30). Blok vystoupení tříd započne 15. června ve 13:30 a bude ukončen cca v 15:15. Představení jednotlivých tříd budou trvat cca 10 minut. Druhý stupeň Vás seznámí s, v současnosti velmi oblíbenou aktivitou mezi teenagery, parkourem, překonávání umělých a přírodních překážek, dále předvedou secvičená taneční a hudební vystoupení.

Naši nejmenší se ovšem nenechají zahanbit. První třídy pro Vás nachystaly pěvecko taneční vystoupení. Druhá třída secvičila literárně pěvecké vystoupení. Děti ze třetích tříd pilovaly klasický tanec mazurku a své pěvecko taneční vystoupení. Čtvrťáci si připravili módní přehlídku, za kterou by se nemuseli stydět světoví módní návrháři. Říkáte: „Nic neobvyklého“? Modely jsou připraveny z „odpadních“ materiálů – plastové pytle, lahve, kapsičky pro domácí mazlíčky a mnohem víc. Pátá třída nachystala sportovní hru.

Program jinecké pobočky ZUŠ J. J. Ryby Rožmitál p. Tř. je naplánován od 15:15 do 16.00.

Celá škola se pilně připravuje a doufáme, že Vám naše představení zpříjemní celé odpoledne. Těšíme se na Vás.

 

PODROBNÝ PROGRAM VYSTOUPENÍ ZŠ A MŠ JINCE

Autor článku: Mgr. Anna Nováčková

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání