Dětský řidičák není sranda

 Rubrika Z naší školy

 

Ve čtvrtek 2. 5. 2019 si žáci 4. třídy vyzkoušeli, jak je těžké je získat „dětský řidičák“. Jízdám v simulovaném provozu a písemným testům předcházela přednáška a seznámení s nejdůležitějšími pravidly a řešením křižovatek.
Celkově se testů a jízd zúčastnilo 31 žáků. Pouze jeden splnil úkoly na plný počet bodů, dohromady splnilo úkoly a řidičák získalo 18 dětí. Bohužel 13 žáků přes možnost několikerého opakování zkouškami neprošlo.
Pro děti, které jsou velmi často účastníky silničního provozu, je tato zkušenost neocenitelná.

Organizátor akce: Mgr. Anna Nováčková

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání