DUBEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

 Rubrika Z naší školy

Měsíc duben začal 1. 4. ve školní družině besedou „Život ve vodě“ s rybářem panem Lanczem. Práce v družině potom pokračovala v dalších dnech jednak účastí dětí ve výtvarné soutěži Místní lidové knihovny na téma Velikonoční pomlázka a přípravou exponátů na tradiční jarní družinovou výstavu. Součástí této práce byla také sobota 13. 4., kdy se družina proměnila ve výtvarný ateliér – v tomto školním roce již podruhé. Sešli se tu děti s rodiči a během tvořivého odpoledne vznikly krásné společné práce. Atmosféra byla příjemná, výtvarnou činnost podbarvovaly písničky z pohádek, říkadla i koledy. Všichni si také mohli pochutnat na sladkém občerstvení. Práce, které vznikly, se staly součástí výše zmíněné výstavy a vyzdobily chodbu vedoucí ke školní družině. Samotná výstava probíhala ve dnech 15. – 17. 4. Pro děti z MŠ Sluníčko a pro žáky 1. stupně naší školy. Potrvá až do 23. 4., kdy přijdou také školáčci z čenkovské MŠ.

Velikonoční přípravy a samotná výstava je v naší družině dlouholetou tradicí stejně jako je tomu před Vánocemi. Nabízíme tak možnost vidět, jak šikovné a tvořivé jsme děti a předškoláčkům ukazujeme, co je čeká, až se také stanou školáky.

 

Alena Dujčáková

vedoucí školní družiny

 

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání