Masopust v Jincích

 Rubrika Z naší školy

V úterý 5. března naše škola a následně i části Jinec ožily masopustním rejem. Žáci druhého ročníku se svojí třídní učitelkou Renatou Hladovou uspořádali pro své kamarády z 1. – 4. tříd masopustní veselici včetně dodržení ,,masopustních zákonů a pravidel‘‘.

Dřív, než se naše maškary vydaly na průvod obcí, vyžádaly si ústy ,,pana Strakatého‘‘ dovolení  pana ředitele, aby mohly ve škole i na ulici patřičně dovádět. Pak následoval veselý průvod masek po Slavíkově ulici, do MŠ a zastávku měl u Kulturního střediska, kde byl přivítán p. Belanskou. Tam se nejen zpívalo, ale i tancovalo! Po příchodu do školy čekalo na naše maškary občerstvení v podobě výborných koblih, které usmažily paní kuchařky z naší jídelny.

Součástí této akce bylo i vyhodnocení masek.

Organizace: paní uč. R. Hladová, M. Hrkalová a I. Chocholová

 

 

.

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání