Vánoční jarmark ve škole

 Rubrika Důležité informace, Z naší školy

Stalo se již tradicí, že v adventní době přivítají naši žáci své rodiče, prarodiče i další naše příznivce na vánočním jarmarku v budově školy. Tak tomu bude i v letošním roce. Jarmark se uskuteční 10. prosince 2018 od 13.00 hodin.

Už nyní jsme v pilných přípravách. Vymýšlíme, připravujeme, ladíme podrobnosti. Hlavní centrum stánků bude opět v prostorách školní  jídelny. Najdete však také otevřené třídní čajovny, výstavky i stánky v některých třídách. Menší děti si i letos připravují divadelní představení. Aby nám to ve škole krásně vonělo čerstvým pečivem, budeme péci v žákovské kuchyňce a můžete nás navštívit v suterénu školy. K čerstvému pečivu Vám nabídneme třeba šípkový čaj domácí výroby.

Doufáme, že ve škole prožijete pěkné předvánoční odpoledne. Přejeme krásný advent i  vánoční svátky.

Mgr. Olga Pospíšilová

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání