MĚSÍC ZÁŘÍ A ŘÍJEN S PŘÍRODOU

 Rubrika Z naší školy

Na začátku školního roku proběhlo seznamování nových žáků s novým prostředím, s řádem a zvyklostmi školní družiny. Práce v prvních týdnech nového školního roku je pro všechny trochu náročnější, a tak jsme se museli všichni společně snažit, aby se vše zaběhlo co nejrychleji a mohlo fungovat bez problémů. Pak už se všichni pustili do práce, loučili se s létem a začali se připravovat na podzimní období.

Minulý měsíc se děti ve ŠD zajímaly o podzimní přírodu a toto téma se prolínalo všemi činnostmi. Nádherné barvy, které jsou v přírodě, právě v tomto období, se nám staly inspirací k výtvarnému a kreativnímu tvoření. Děti pracovaly individuálně i ve skupinách, kreslily, malovaly, vyráběly z papíru, tvořily koláže z přírodnin. Z jejich prací vznikla krásná podzimní výstava, na kterou se přijdou podívat jako každý školní rok děti z MŠ Sluníčko Jince, z MŠ v Čenkově a žáci ZŠ Jince.

Podzimní výstava proběhne v 1. oddělení ŠD v týdnu od 5. 11. do 9. 11. 2018 (dopoledne).

Všichni se těšíme.

Alena Dujčáková

 

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání