MĚSÍC ZÁŘÍ A ŘÍJEN S PŘÍRODOU

Na začátku školního roku proběhlo seznamování nových žáků s novým prostředím, s řádem a zvyklostmi školní družiny. Práce v prvních týdnech nového školního roku je pro všechny trochu náročnější, a tak jsme se museli všichni společně snažit, aby se vše zaběhlo co nejrychleji a mohlo fungovat bez problémů. Pak už se všichni pustili do práce, loučili se s létem a začali se připravovat na podzimní období.

Minulý měsíc se děti ve ŠD zajímaly o podzimní přírodu a toto téma se prolínalo všemi činnostmi. Nádherné barvy, které jsou v přírodě, právě v tomto období, se nám staly inspirací k výtvarnému a kreativnímu tvoření. Děti pracovaly individuálně i ve skupinách, kreslily, malovaly, vyráběly z papíru, tvořily koláže z přírodnin. Z jejich prací vznikla krásná podzimní výstava, na kterou se přijdou podívat jako každý školní rok děti z MŠ Sluníčko Jince, z MŠ v Čenkově a žáci ZŠ Jince.

Podzimní výstava proběhne v 1. oddělení ŠD v týdnu od 5. 11. do 9. 11. 2018 (dopoledne).

Všichni se těšíme.

Alena Dujčáková