Florbal – starší děti

Ve čtvrtek 11. 10. 2018 hostila ZŠ Školní 14 základních škol okresu Příbram. Pro jinecké reprezentanty, ve složení Martin Růta, Matěj Sedláček,  Filip Majer, Michal Škroud, Vojtěch Horký, Vojtěch Kolomazník, Jindřiška Bašíková a Markéta Vejrová, nebyl start se žáky 2. ZŠ Dobříš příliš zdařilý. Jen díky skvělému výkonu gólmana (F. Majer) jsme si z prvního zápasu odnesli prohru jen 0:5. Do druhého zápasu jsme nastoupili s velkým odhodláním. V týmu panovala bojovná nálada a chuť vstřelit branku. Ta se nakonec povedla jen Michalu Škroudovi, ale ani tato parádní střela nestačila na vítězství. Zápas to byl vyrovnaný, a i přesto, že jsme v posledních minutách drželi převahu a měli dva samostatné úniky, míček do sítě nepadl. Se ZŠ Sedlčany jsme tak prohráli 1:2.

Věřím, že tým neztratil optimismus a že se v dalších soutěžích už dokáže prosadit.

Mgr. Ivana Chocholová