Atletický den ZŠ Jince

 Rubrika Z naší školy

Úterní dopoledne 18. 9. bylo na naší škole ve znamení královny sportu, tedy atletiky. V osmi kategoriích se závodilo v běhu na vzdálenost 600 m – 1200 m dle věku a pohlaví.  Zázemí jsme letos našli na fotbalovém hřišti SK Jince, kde mohla zároveň proběhnout první z osmi disciplín olympijského víceboje, a to běh na 60 metrů. Když vezmeme v potaz, že naši žáci běhali na travnato-štěrkovém povrchu a ne na tartanu, jejich časy jsou poměrně slušné.

Všem zúčastněným gratulujeme a věříme, že každý do svého výkonu dal maximum a že tento den byl skvělým startem pro celoroční hýbání se.

A jak si jednotlivci vedli? Zde k nahlédnutí.

 

Vytrvalostní běh

 

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání