Přespolní běh

V úterý 18. 9. 2018 pořádáme pro žáky naší školy závod v přespolním běhu. V rámci soutěže začneme plnit i disciplíny olympijského víceboje.

Místo konání:  fotbalové hřiště SK Jince

Organizačně zajišťuje: I. Chocholová (I. stupeň), J. Pilíková (II. stupeň)

Žáci I. stupně odchází se svými TU v 8:00 h na fotbalové hřiště. Proběhne společný nástup a rozcvičení. Cca od 8:45 h začnou jednotlivé běhy dle kategorií.

Během dopoledne žáci zaběhnou v rámci olympijského víceboje i běh na 60 m.

Vyhlášení výsledků cca 10:45.

Po vyhlášení výsledků odchází žáci se svými TU do školy (se 5. třídou – I. Chocholová). Vyučování je ukončeno v 11:40 h.

Žáci II. stupně se učí do 10:45 h, poté odchází se svými učiteli na fotbalové hřiště, kde proběhne společný nástup a rozcvičení. Cca od 11:30 h začnou jednotlivé běhy dle kategorií.

Během odpoledne žáci zaběhnou v rámci olympijského víceboje i běh na 60 m.

Vyhlášení výsledků cca 13:00 h. Vyučování končí v 13:30 h (odpadá odpolední výuka).

*den před závodem budou třídním učitelům rozdána startovní čísla a startovní listiny

** s sebou: pevnou sportovní obuv, běžecký oděv (triko, kraťasy + i teplejší varianta, pláštěnka, svačina, pití)