Světlušky

 Rubrika Z naší školy

Světlušky

Naše škola je zapojena do dlouhodobého projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Projekt je založený na solidaritě a dobré vůli lidí, kteří se rozhodli darovat nevidomým trochu světla. Světluška pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Podporu nevidomým lidem můžete vyjádřit zakoupením náramku či jiného sbírkového předmětu od dobrovolníků v originálním kostýmu broučka. Symbolický příspěvek bude sbírán do zapečetěných lucerniček dobrovolníků. Akce se koná ve středu 12.09.2018.

 

There are no upcoming events at this time

Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání