Světlušky

Naše škola je zapojena do dlouhodobého projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Projekt je založený na solidaritě a dobré vůli lidí, kteří se rozhodli darovat nevidomým trochu světla. Světluška pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Podporu nevidomým lidem můžete vyjádřit zakoupením náramku či jiného sbírkového předmětu od dobrovolníků v originálním kostýmu broučka. Symbolický příspěvek bude sbírán do zapečetěných lucerniček dobrovolníků. Akce se koná ve středu 12.09.2018.

Září 2018
12 Září 2018
Jince a okolí, Slavíkova, 26
Jince, 61903116 26223