Světlušky

 Rubrika Z naší školy

Světlušky

Naše škola je zapojena do dlouhodobého projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Projekt je založený na solidaritě a dobré vůli lidí, kteří se rozhodli darovat nevidomým trochu světla. Světluška pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Podporu nevidomým lidem můžete vyjádřit zakoupením náramku či jiného sbírkového předmětu od dobrovolníků v originálním kostýmu broučka. Symbolický příspěvek bude sbírán do zapečetěných lucerniček dobrovolníků. Akce se koná ve středu 12.09.2018.

 

Zář 2018
12 Září 2018
Jince a okolí, Slavíkova, 26
Jince, 61903116 26223
+ Google Mapa

Světlušky

Naše škola je zapojena do dlouhodobého projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Projekt je založený na solidaritě a dobré vůli lidí, kteří se rozhodli darovat nevidomým trochu světla. Světluška pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Podporu nevidomým lidem můžete vyjádřit zakoupením náramku či jiného sbírkového předmětu od dobrovolníků v originálním kostýmu broučka. Symbolický příspěvek […]

Zobrazit více »
Poslední články

Zanech komentář

Kontaktuje nás

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete je odeslat přes tento formulář

Nelze přečíst? Změň text. captcha txt

Začni psát a stiskni Enter pro hledání